Spravujte svoje servisné zákazky efektívnejšie

Spravujte svoj autoservis software online. Na jednom mieste evidujete zákazníkov, zákazky, dodávateľov, náhradné diely , vytvárajte faktúry a ešte veľa ďalších vecí.

Spravujte svoje servisné zákazky <span> efektívnejšie </span>

Podrobný výpis všetkých Vašich zákaziek

Prehľadný a podrobný výpis všetkých Vašich zákaziek, s možnosťou editácie a vyhľadávania podľa Vami zvolených kritérií - názvu firmy alebo mena zákazníka, EČV, čísla zákazky alebo dátumu jej spracovania.

Podrobný výpis všetkých  Vašich zákaziek

Vystavujte faktúry pár klikmi!

Pracné vystavovanie faktúry s ďalším zdĺhavým vyplňovaním údajov je minulosťou. Na základe ukončenej zákazky vystavíte faktúru, do ktorej sa Vám údaje prenesú automaticky priamo zo zákazky.

Vystavujte faktúry pár klikmi!

Zobrazenie zákaziek podľa dátumu

Potrebujte zobraziť zákazky, vystavené faktúry, bankové transakcie alebo náklady za určitý časový interval, napr.aktuálny mesiac? Nie je problém. Vyberte požadované obdobie a zobrazia sa Vám presne tie údaje ktoré potrebujete a nemusíte ich pracne vyhľadávať.

Zobrazenie zákaziek podľa dátumu

Aké mám mesačné náklady?

Majte pod kontrolou, aké sú mesačné náklady Vášho servisu. Evidujte si všetky prijaté faktúry a majte informáciu o ich zaplatení alebo nezaplatení.

Aké mám mesačné náklady?

Skladujete zákazníkom sezónne prezutie?

Prehľadná evidencia skladovaných pneumatík, podľa zákazníkov, servisovaných vozidiel, type a stave pneumatík. Všetko na jednom mieste!

Skladujete zákazníkom sezónne prezutie?

Bankové transakcie

Na základe elektronickej notifikácie z banky o prijatí platby na Váš účet si prijaté platby z Vášho bankového účtu automaticky spárujete s Vašimi vystavenými faktúrami - áno bez prihlásenie sa na účet!

Bankové transakcie

Majte zamestnancov pod kontrolou

Kontrolujete výkonnosť a spoľahlivosť svojich zamestnancov. Online systém Servis.sk ponúka detailný prehľad o odpracovaných hodinách a zákazkách všetkých Vašich zamestnancov.

Majte zamestnancov pod kontrolou

A množstvo dalšich skvelých funkcií!