Novinky

26.02.2020Spôsob platby platobnou kartou

Pridali sme do faktúr možnosť zobraziť daľšiu platobnú metódu - Platobná karta.

06.11.2019QR kód vo faktúrach

Pridali sme možnosť aktivovať si QR kód vo faktúrach. Predvolené nastavenie je vypnuté, viete si to aktivovať cez Nastavenia / Fakturačné údaje / Generovať QR (PAY by square) kód vo faktúrach. Služba je dostupná pre balík PREMIUM

05.02.2019PDF v sklade pneumatík

Pridali sme možnosť zvoliť si ako bude vyzerať PDF výstup ak si chcete vytlačiť štítok a nalepiť na uskladnené pneumatiky. Máte 2 možnosti - 6 pneu v riadkoch pod sebou alebo 4 pneu rozdelené na 2 a 2 pod sebou.

27.09.2018Nákupná cena

Pridali sme novú funkcionalitu, ktorá uľahčí odsledovať hrubý zisk na každej jednej zákazke, faktúre alebo cenovaj ponuke. Cez Nastavenia/Ostatné nastavanie si viete zapnúť zobrazovanie "Nákupnej ceny" priamo v detaile konkrétneho výpisu. Zobrazená Nákupná cena je s DPH a skladá sa z ceny práce, ceny služieb a skladovej ceny dielov/súčiastok. Cena sa samozrejme nezobrazuje v PDF výstupoch. Služba je dostupná pre balík PREMIUM.

18.03.2018Vlastné servisné úkony v protokole pre mechanika.

Pridali sme možnosť zadať si vlastné prednastavené úkony v protokole pre machanika - servisná prehliadka. Viete si ich upraviť cez Nastavenia / Ostatné nastavenia.

18.07.2017Nové funkcie na servis.sk

Náhradné vozidlá - Ak ponúkate svojím zákazníkom počas opravy vozidla náhradné vozidlo, viete si v tejto sekcii vytvoríť zoznam ponúkaných vozidiel a následne odovzdávaco-preberací protokol, kde si zaznamenáte stav vozidla, výbavu, počet km, stav paliva atď. Ak ponúkate aj platený prenájom vozidiel - Autopožičovňu - viete zadať cenu za prenájom a následne vytvoriť zákazku alebo faktúru.

Dobropis - od teraz máte možnosť vytvorenia dobropisu k faktúre.

Pozadie - Ak nie ste spokojní s prednastavenou tapetou pozadia nášho webu, viete si to v nastaveniach zmeniť na Vami požadovanú farbu.

Automatické dopĺňanie údajov zákazníkov - Pre urýchlenie práce s pridávaním zákazníkov sme pridali možnosť automatického doplňovania údajov na základe IČO. Po vyplnení IČO Vám systém automaticky vyplní položky o danom subjekte z Obchodného alebo živnostenského registra. Údaje o Vašej spoločnosti viete tiež doplniť automaticky po Vašej registrácií.

22.02.2017Automatické dopĺňanie údajov o vozidle.

V spolupráci so spoločnosťou ProFinancie.sk sme spustili automatické dopĺňanie údajov o vozidle. Po zadaní EČV alebo VIN kódu sa do formulára automaticky vyplnia údaje: Značka, Názov modelu, farba, palivo, objem a výkon motora. Táto vec značne urýchli vyplňovanie formuláru o vozidle.

V prehľadoch si môžete zvoliť zobrazenie súm za servis s DPH alebo bez ako aj detailnejšie rozpísanie súm za prácu a diely za konkrétne obdobie, aby ste mali podrobnejšie prehľady o Vašich obratoch.

Ak využívate služby viac ako jednej banky, môžete vo faktúre zobrazovať viacej Vašich účtov.

V pracovnom kalendári sme pridali možnosť vyhľadávania podľa EČV, názvu vozidla alebo zákazníka.

20.12.2016Nový sklad pneumatík a zabezpečenie systému

Vytvorili sme nový sklad pneumatík.

Ľubovoľný počet skladov - ak jedna spoločnosť prevádzkuje viacej skladov (napr. kvôli logistike), viete si vytvoriť každý sklad zvlášť s rôznym usporiadaním. Variabilita radov a blokov skladov (možnosť ľubovoľného presúvania skladov, radov, blokov) s kontrolou maximálnej kapacity s ohľadom na dátum uskladnenia/vyskladnenia pneumatík.

História uskladnených pneumatík - prehľadná história naskladnených/vyskladnených pneumatík ku každému zákazníkovi a vozidlu.

Jednoduchosť a rýchlosť -  používatelia majú možnosť veľmi rýchlo v 1 kroku vyskladniť a naskladniť pneumatiky (napr. letné za zimné) a následne ich preklopiť do zákazky a faktúry. Nastavte si cenu za uskladnenie pneumatiky na jeden deň a systém Vám automaicky vypočíta cenu za celé obdobie uskladnenia kompletnej sady pneumatík potrebnú k fakturácií.

Bezpečnosť - teraz sú Vaše údaje v servis.sk ešte bezpečnejšie. Pridali sme zabezpečený hypertextový prenosový protokol skr. Https, kde sú všetky informácie prenášané medzi Vaším počítačom a Servis.sk chránené šifrovacím protokolom SSL proti prípadnému "odpočúvaniu". Rovnakým, aký používajú banky.

14.09.2016Nové funkcie na servis.sk

Dnes sme spustili daľšie nové fukcie.

Import skladových zásob - ak používate iný program na správu skladových zásob, viete údaje pomocou Vášho súboru typu CSV jednoducho presunúť do nášho systému tak, aby boli plne kompatibilné a mohli ste s nimi dalej pracovať.

Cenové ponuky - Žiada od Vás zákazník cenovú ponuku? Jednoduché a prehľadné vytvorenie cenovej ponuky na servis vozidla/zariadenia s možnosťou zaslania na email. Ak sa so zákazníkom dohodnete na servise, cenovú ponuku jednoducho preklopíte do zákazky.

Zákazníci - Na karte zákazníka sú prehľadne viditeľné fakturačné údaje, rýchle odkazy do ďaľších sekcií (pridanie vozidla/zariadenia, vytvorenie novej zákazky....). Rýchle prehľady o sumáre zákaziek, vystavených/zaplatených/nezaplatených faktúrach za Vami zvolené obdobie.

Pracovný kalendár - Naplánujte si zákazníkov na konrétný čas. Objednávanie do servisu podľa Vašich kapacít a otváracích hodín. Majte prehľad o tom kedy máte voľné kapacity a môžete na servis prijať ďaľšieho zákazníka - presné plánovanie a časovanie zákaziek.

Zákazky - Máte viacej zákaziek od jedného zákazníka? Nie je už potrebné vystavovať každú faktúru zvlášť. Zosumarizujte mu ich v jednej faktúre.

12.07.2016Update nových funkcí

Dnes sme spustili nové fukcie, ktoré naším zákazníkom chýbali:

Sklad - kompletné skladové hospodárstvo (skladové karty, obrátkovosť skladu, ročná uzávierka, rôzne výšky marže pre rôzne typy dielov, prehľad kto z Vašich zamestnancov konkrétny diel naskladnil / vyskladni, kedy a do akej zákazky / faktúry, atď).

Zákazky - prehľadnejšie zobrazovanie otvorených / uzavretých / zaplatených a nezaplatených zákaziek. Ak na zákazke pracuje viac ako jeden zamestnanec, je možnosť všetkých pridať do zákazky pre Váš lepší prehľad o odpracovaných hodinách konkétnych zamestnancov

Faktúry -  Faktúry je teraz možné vystavovať aj bez zákazky (vhodné pre priamych predajcov tovaru).

Nastavenia - Prehľadnejšie usporiadanie nastavení.

Zamestnanci - Rozšírené nastavenie práv zamestnancov (povoliť / nepovoliť vidieť nákupnú cenu tovaru, prístupy do sekcí, atď.)

Kontakty
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zavrieť